E-Fit GELİŞTİRİLMİŞ EMS TEKNOLOJİSİ

E-Fit, yüksek kaliteli ürünleri ve yenilikçi çözümleri ile, fitness, eğlence faaliyetleri, rehabilitasyon ve tıbbi uygulamaların her alanında Elektro Fitness Teknolojisi sektöründe piyasa lideridir. E-Fit’in özgün özelliği, EMS (elektriksel kas uyarımı) ile özel egzersiz yönteminin son teknoloji bir cihazda birleştirilmesidir.

Madem ki, bilim ve profesyonel spor alanları bu cihazı onlarca yıldır başarıyla kullanıyorlar, artık bu teknolojinin avantajları herkes tarafından kullanılabilir. E-Fit’teki yetenekli mühendisler tarafından geliştirilen son teknoloji ve maksimum kaliteli cihazlar güvenli, estetik ve kolay kullanımlıdır.


TEKNOLOJİ İLE HAREKET EDİN

Günümüzde, E-Fit ürünleri 30’dan fazla ülkede bulunmaktadır (geçtiğimiz yıl tüm dünyada 1 milyondan fazla E-Fit egzersizi gerçekleştirilmiştir). Özel bir eğitim programına katılan E-Fit antrenörleri, her gün, binlerce müşteriye hedeflerine ulaşmaları için yardım etmektedirler. Tek bir E-Fit egzersiz seansında 36.000’den fazla kas kasılmasına ulaşılabilir; derin kaslar daha etkili bir şekilde çalıştırılabilir ve bu şekilde 25 dakikalık bir E-Fit egzersizi müşterilere 2-3 saatlik spor salonlarında yapılan egzersizden daha fazla fayda sağlar. Bu durum, bilimsel araştırmalar ve müşteri geri bildirimleri ile de desteklenmektedir. Egzersiz eklemlere karşı duyarlı olduğundan, yaralanmalardan sonra rehabilitasyon ve tedavi amacıyla da kullanılabilir.

 
GÜNLÜK YAŞAMDA E-Fit

Bu hızlı dünyada, zaman ve enerji azlığı nedeniyle, sağlıklı beslenmeye ve uygun egzersizlere nadiren özen gösteriyoruz. E-Fit, haftada iki kere yapılan 25 dakikalık egzersizler ile, daha sportif, daha sağlıklı ve daha bilinçli bir yaşam tarzı isteyen kişilere yardımcı olmaktadır. Alanında uzman tecrübeli bir antrenörün elindeki bir EMS cihazı, sadece genel fitness egzersizinin yerine geçebilmekle kalmaz, aynı zamanda belirli hedeflere ulaşılmasına da yardımcı olur. EMS cihazları arasında, E-Fit, egzersiz kıyafetinin özel olarak yüksek oranda aktif hareketler için tasarlandığı tek cihazdır ve dolayısıyla basit, sistematik egzersizlerden dövüş sporu öğeleri içeren dinamik hareketlere kadar her türlü egzersiz için mükemmel derecede uygundur.

Kimler Faydalanabilir?

 • Duruş bozukluğu olanlar
 • Sırt ağrısı olanlar
 • Doğum sonrası toparlanmak isteyen anneler
 • Profesyonel sporcular
 • Vücudunu şekillendirmek isteyenler
 • Selülit problemi olanlar
 • Kas yapmak isteyenler
 • Metabolizmayı hızlandırır
 • Hassas eklemlere sahip olanlar
 • Vücut sıkılaştırma ve yağ yakma
 • Kilo problemi olanlar
 • Zamanı dar olan profesyoneller

 

 

Eklemler:
Egzersiz harici ağırlıklar kullanılmadan yapılır. Harici ağırlık yerine kaslara yoğun itici baskı uygulanır. Bu da eklemlere aşırı yük binmesini önlediğinden eklem hasarına yol açmadan spor yapılmasını ve kasların güçlenmesini sağlar.

Yağ Yakma:

Yağ yakma etkisi doğrudan  gerçekleşir. EMS desteği ile metabolizma hızlı çalışır. Eğer düzgün diyet ile desteklenirse kontrollü kilo verme ve kas oluşumu başlar.  

Selülite Karşı Etkili:
Selülit bağdokusunun zayıflamasından dolayı meydana gelir.  Cilt ve kas dokusu arasında biriken yağ hücreleri ciltte hoş görünmeyen özellikle uyluk, kalça ve karın üstünde çıkıntılar oluşturur. EMS egzersizleri ile vücuttaki tüm kaslar uyarılınca ister istemez vücudun enerjı ihtiyacı artarak yağ yakılmasına neden oluyor. Kilo kaybı ve yağ yüzdesinin azalması nedeniyle bu sorun azalır. Ayrıca özellikle selülit ile mücadele için EMS’nin özel ayarlı tedavi programı vardır.

Ağrı şikayetlerinde azalma:
Omurgaya yakın zor çalışan arka derin kaslar elektrotlarla uyarılıp hareketlendirilir. Uygulanan stimülasyon kasların güçlenmesini, yeniden görevlerini yapmasına yardımcı olur. Yani omurga ağrıları azalır hatta yok olur.
 
Yaş Grupları:  Bireyin düzeyine bağlı olarak çok küçük uyarımlarla bile etkili bir hareketlenmeye ulaşılabilir. 16-70 arası yaş grubu için kullanılabilir.

Duruş bozukluğu şikayetlerinde azalma:

Omurgaya yakın zor çalışan arka derin kaslar elektrotlarla uyarılıp hareketlendirilir. Uygulanan stimülasyon kasların güçlenmesini, yeniden görevlerini yapmasına yardımcı olur.  Omurgaya yakın kasların çalışması ve güçlendirilmesi için özel geliştirilmiş EF Spinal Jacket ürünü ile oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır.

Çalışma Saatleri