Düzenli egzersiz planı sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Birçok insan, hayatının belli dönemlerinde egzersize başlayıp sonradan bırakır. Bunun en önemli nedeni, yeterli bilgiye sahip olmadan, bilinçsizce egzersiz yapmaktır. E FİT uzman eğitmenleri kişilerin ihtiyacına göre Egzersiz Programı uygulatmaktadır.

 - Aerobik egzersiz hareketleri
 - Direnç, kuvvetlendirme ve ağırlık egzersizler hareketleri,
 - Denge ve germe egzersizleri

Her antrenman sonunda biz, bir sakinleştirici olarak, fazla yüklemeye maruz kalan yoğun programı rahatlatmak için bir rahatlama programı kullanıyoruz. Program süresince, düşük frekans nedeniyle ince dürtü dalgalara maruz kalan kas lifleri, rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

Devamı...

Bu, düzenli egzersiz yapmayan, kilolu veya gevşek kaslara sahip müşteriler için tasarlanmıştır. Bu egzersiz programı ile birlikte yoğun antrenman, gelişmiş kas hacmi ve şekli ile sonuçlanır. Bireyin form düzeyine bağlı olarak, çalışmaya alışmalarına yardım etmek için küçük yüklemeler uygulanabilir.

Devamı...

Bu geliştirmesi zor olan kas gruplarını hedeflemek için yardımcı bir antrenman programıdır. Tüm vücut uyarımına ek olarak(doğru dolaşım seviyelerine ulaşmak için önerilir) anahtar kas grupları yoğun bir 20 dakikalık egzersiz yoluyla çalışılır. Mikroişlemci kontrollü E-Fit makinesi tarafından çeşitlendirilen derin kas uyarıcı dürtüler hedeflenilmiş

Devamı...

Bu egzersiz programı ile istenen kas ağırlığını elde edebilir ve bunu acı çekmeksizin sürdürebilirsiniz. Bu antrenman, kasların gelişimine odaklı olduğu için ağırlık antrenmanına benzer. Antrenman sırasında kas sıkılaştırma kasın aşırı büyümesini sağlar. Bu, dayanıklılık derecesine ve sıkıştırma durumunun direncine bağlı olarak çaptaki artış

Devamı...

Bu program, özellikle vücudun problemli bölgeleri için, karışık dalga formu kullanarak daha yüksek bir düzeyde uyarma gerçekleştirir. Bu kurulum, hücrelerin oksijen tüketimini arttırır ve kalorileri daha hızlı yakar. Tüm vücut antrenmanının yanı sıra, istenilen vücut bölgelerinin yoğun egzersizi gerekli sonuçları getirecektir.

Devamı...

Bu program periyodik kas teşviği meydana getirir. Vücudun hızlı kas gruplarını harekete geçirir(vücudun ideal gerilme dayanıklılığı, kısa-dönem, yüksek oksijen tüketimi, hassasiyet, yorgunluk). Ortaya çıkan kasılmalar haftada iki veya üç çalışmada kullanıldığında mükemmel sonuçlar üreten özel bir ritmik hareket tarafından desteklenir.

Devamı...

Vücudun dolaşım sistemi, belirli bir yaşta, yaşam tarzı veya sağlık sorunları dolayısıyla daha az etkili olduğu için, bal peteği şeklinde selülit bel, karın, kalça ve basenler üzerinde görünür. Selülit bağ dokularının zayıflamasından kaynaklanır. Yağ hücreleri deri ve kas dokuları arasında birikir ve deri üzerinde çıkıntıların görünmesine neden olur.

Devamı...